Serce 0 Ulubione

Marker

cena

dowolna

powierzchnia

dowolna

Działki na sprzedaż Budy-Grzybek - Oferty sprzedaży działek

31 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

31 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

1 500 000 zł5 600 m² 267,86 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka położona w spokojnym, zielonym otoczeniu, porośnięta olchami, brzozami i sosnami idealna dla miłośników natury, ciszy i śpiewu ptaków. Przeznaczenie: -zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

311 000 zł2 588 m² 120,17 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie kwadratu, położoną w cichej i spokojnej okolicy, idealną do realizacji projektu wymarzonego domu. Nieruchomość znajduje się na terenie objętym Miejscowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

270 000 zł2 250 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka budowlana w kształcie kwadratu, położoną w spokojnej okolicy, idealną do budowy wymarzonego domu. Działka znajduje się na terenie objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Budy-Grzybek,mazowieckie

391 000 zł2 300 m² 170 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Opis: z przyjemnością prezentujemy atrakcyjną ofertę działki budowlanej, położonej w spokojnej okolicy z dala od zgiełku miasta. To doskonała propozycja dla osób ceniących harmonię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

492 000 zł2 572 m² 191,29 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta dotyczy działki na sprzedaż w zielonej lokalizacji miejscowości Budy Grzybek, stanowiącej idealne miejsce do zbudowania wymarzonego domu. Oto główne cechy tej działki: -Powierzchnia: 2572.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż piękną działkę budowlaną o powierzchni 5000 m, położoną w zielonej i malowniczej miejscowości Budy-Grzybek. Opis działki: powierzchnia: 5000.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

209 000 zł1 349 m² 154,93 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam bezpośrednio piękną, klimatyczną i ogrodzoną działkę budowlaną o powierzchni 1349 m2 w pierwszej linii zabudowy. Działka położona jest w cichej i spokojnej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

231 840 zł1 656 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działki budowlane zlokalizowane w miejscowości Budy Grzybek, 5 min ut od trasy S8. Działki zlokalizowane w cichym, pełnym zieleni miejscu, dojazd asfaltowy, energia elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

600 000 zł5 000 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Na sprzedaż działka budowlana w granicy Budy-Grzybku gmina Jaktorów. Tereny objęte mpzp pod zabudowę mieszkaniową jednorodzinną mn. W okolicy domy wolnostojące i lasy. Prąd, wodociąg,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

390 000 zł2 400 m² 162,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka położona w malowniczej okolicy, z pięknym drzewostanem. Na działce rosną drzewka owocowe, oraz piękne sosny i lipy. Wszystkie media znajdują się w drodze gminnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

228 800 zł1 040 m² 220 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ogłoszenie dotyczy działki budowlanej na sprzedaż w miejscowości Budy Grzybek, gm. Jaktorów- w okolicach Grodziska Mazowieckiego. Oto główne informacje dotyczące tej nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Budy-Grzybek,mazowieckie

391 000 zł2 300 m² 170 zł/m²

 

 

 

Budy-Grzybek,mazowieckie

239 000 zł1 500 m² 159,33 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oaza Spokoju w Otoczeniu Natury: wyjątkowa Działka dla Twojego Marzenia o Domu Marzysz o swoim własnym zakątku, gdzie śpiew ptaków i szum drzew zastępują miejski zgiełk? Mamy dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Potockiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

213 080 zł1 522 m² 140 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Oferta sprzedana! oferta na wyłączność! tylko U nas! avenda Nieruchomości w Żyrardowie, tel. , zaprasza Państwa do zapoznania się z naszą ofertą sprzedaży położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Ogińskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

319 000 zł2 300 m² 138,70 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Podstawowe informacje Działka budowlana w miejscowości Budy Grzybek z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną o powierzchni 2300m2 Zalety nieruchomości Bardzo dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

414 000 zł2 300 m² 180 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Krótko: piękna duża działa w spokojnej okolicy Dla kogo: działka jest doskonała dla osób które potrzebują mieć swoją przestrzeń, chcą mieć pewność że wybudują dom, a także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

290 000 zł2 297 m² 126,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Poszukujesz działki w cichej i spokojnej okolicy ? Mamy coś specjalnie dla Ciebie.! działka budowlana o powierzchni 2297 m2 położona w Budach-Grzybek koło Jaktorowa! Teren objęty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana

Budy-Grzybek,mazowieckie

165 000 zł1 398 m² 118,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana o powierzchni 1398 m2 położona w Budach-Grzybek koło Jaktorowa. Teren objęty Miejscowym Planem z przeznaczeniem pod budownictwo mieszkalne jednorodzinne. Zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

169 000 zł1 656 m² 102,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż jedna z kilku działek budowlane zlokalizowanych w miejscowości Budy Grzybek, 5 minut od trasy S8. Działki zlokalizowane w cichym, pełnym zieleni miejscu, dojazd asfaltowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

265 000 zł2 722 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę 2722 m w Jaktorowie za 265 000 pln. Działka zlokalizowana w cichej, spokojnej okolicy. Jest plan zagospodarowania przestrzennego - budownictwo jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Moniuszki

Budy-Grzybek,mazowieckie

265 000 zł2 722 m² 97,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną 2722m, położona w pięknym miejscu Jaktorów - Budy Grzybek za 265 000 pln. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Baranowskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

165 000 zł1 398 m² 118,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka z mediami - 1398m2 pod zabudowę. Idealna pod dom jednorodzinny. Ładna, cicha okolica. Jednocześnie z szybkim dojazdem do Warszawy - koleją lub autem. Działka prostokątna, płaska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

170 000 zł1 656 m² 103 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

232 000 zł1 656 m² 140 zł/m²

 

 

 

Budy-Grzybek,mazowieckie

489 000 zł5 444 m² 89,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę 5444 m w Jaktorowie w atrakcyjnej cenie: za 489 000 pln. Piękne, urokliwe miejsce.Oaza ciszy i spokoju - a jednocześnie bliski kontakt "ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

93 000 zł1 588 m² 59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Polecam działkę o pow. 1588 m kw w m. Budy Grzybek, gm. Jaktorów. Działka z trzech stron ogrodzona, woda przy drodze, skrzynka en. na działce. Działka budowlana, bez możliwości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

216 300 zł1 800 m² 120 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działak o powierzchni 1800 m2 w cichej i spokojnej okolicy. Objęta mpzp jako działka rekreacyjno-budowlana z dopuszczeniem zabudowy jednorodzinnej. Dojazd do działki drogą asfaltową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Potockiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

210 000 zł1 800 m² 116,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedam dzialke w ksztalcie prostokąta (ok. 30m*60m), z pozwoleniem na budowe o pow. ok. 1800 m2. Polozona w cichej spokojnej okolicy, w miejscowosci Budy Grzybek, gmina Jaktorow,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rolno-budowlana ogrodzona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

570 400 zł9 200 m² 62 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka w spokojnej okolicy we wsi Budy Grzybek. Do centrum Grodziska Mazowieckiego 8 km. Teren przeznaczony pod budownictwo mieszkaniowe. Działka w kształcie prostokąta o wym36,3x253,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

299 000 zł8 500 m² 35,18 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę 8600m w Jaktorowie za 299 000 pln. Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługi nieuciążliwe, dla której jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Baranowskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

499 000 zł9 554 m² 52,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży atrakcyjną działkę 9554 m w Jaktorowie w atrakcyjnej cenie: za 499 000 pln. Piękne, urokliwe miejsce.Oaza ciszy i spokoju - a jednocześnie bliski kontakt "ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Baranowskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

200 000 zł2 722 m² 73,48 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję do sprzedaży bardzo ładną działkę budowlaną 2722m, położona w pięknym miejscu Jaktorów - Budy Grzybek za 200 000 pln. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego - budownictwo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Baranowskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

189 000 zł2 722 m² 69,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:-

Oferuję do sprzedaży działkę 2722m w Jaktorowie cena 189 000 pln. Działka zlokalizowana w cichej , spokojnej okolicy. Jest plan zagospodarowania przestrzennego - budownictwo jednorodzinne oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa, ul. Potockiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

90 000 zł4 205 m² 21 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlane położona w miejscowości Budy-Grzybek. Działka o łącznej pow. 4205m2. Nieruchomości w pierwszej linii zabudowy od ulicy Bluszczowej .Dojazd drogą gminną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana uzbrojona, ul. Potockiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

80 000 zł1 500 m² 53 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż 2 działki budowlane położone w miejscowości Budy-Grzybek. Działki o pow. 1500m2. Dojazd drogą gminną oraz prywatną. W drodze gminnej prąd, woda oraz gaz. W drodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

290 000 zł3 300 m² 87,88 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Do sprzedania działka w Budach Grzybek gm. Jaktorów o powierzchni 3300 m2 .Dobra lokalizacja : do szkoły, sklepów ok 1 km , do PKP około 1,5 km , dobry dojazd zarówno do trasy W-wa -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana ogrodzona Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

314 000 zł8 000 m² 39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna oferta sprzedaży dużej działki. Działka z mpzp z przeznaczeniem na zabudowę mieszkaniową jednorodzinną. Możliwość podziału na 3 duże działki ( po ok 2500 m2). Prąd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Budy-Grzybek

Budy-Grzybek,mazowieckie

151 500 zł1 700 m² 89 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:kwadrat

Kwadratowa i ogrodzona działka budowlana, 1700m2, z aktualnym planem zagospodarowania przestrzennego, położona przy ustronnej asfaltowej uliczce, wśród zagajników sosnowych i domów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Baranowskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

499 000 zł9 554 m² 52,23 zł/m²

 

 

 

Budy-Grzybek,mazowieckie

325 000 zł8 600 m² 37,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:trapez

Oferuję do sprzedaży działkę 8600m w Jaktorowie za 325 000 pln. Działka pod zabudowę jednorodzinną, usługi nieuciążliwe, dla której jest uchwalony miejscowy plan zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Baranowskiego

Budy-Grzybek,mazowieckie

239 000 zł2 722 m² 87,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga nieutwardzona

 

Kształt:prostokąt

Ładna działka budowlana 2722m położona w pięknym miejscu Jaktorów - Budy Grzybek. Jest miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego.Woda przy działce,prąd i gaz w pobliżu,.

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.